detgis logo
eturkiye
eturkiye
emevzuat
resmi gazete
egenelge

misyonvizyon
‘’BİZ ÜRETMEYE DEVAM EDECEĞİZ’’

Denizli Tekstil ve Giyim Sanayicileri Derneği (DETGİS) Yönetim Kurulu Başkanı İsa Dal, gündeme dair açıklamalarda bulundu. Ülkemizin kaotik bir ortama çekilmeye çalıştığını belirten Dal, şunları belirtti. ‘’Özellikle 7 Haziran seçimlerinden sonra yine bir düğmeye basıldı. Türkiye ve etrafındaki coğrafya için yeni bir senaryo uygulamaya konulacaktı. Bu senaryo sonucu, irade dışı hareket eden tüm unsurlar bertaraf edilmeliydi. Senaryoyu oynayacak elemanlar yerini çoktan almış, hazır ve nazır beklemekteydiler. Kanlı eller tarafından seçilen kara prensler rollerini o kadar iyi oynamaya başlamışlardı ki, inandırıcılıkları birçoğumuzda “acaba” yı uyandırabilmişti. Ve böylelikle son seçimlerden bu yana yaşanan hadiseleri hep birlikte görmekteyiz. Kurşun adres sormaz, önemli olan bir yeri bulması. Kalleşliğin hedef tahtası büyük neticede. Verdiğimiz onbinlerce şehit ve saldırılarda ölen bu vatanın evlatlarının kanları ile oynanan oyunu artık görmeliyiz.
Hedef Türkiye dir. Türk milletidir. Din, dil, ırk ayrımı olmaksızın, bu coğrafya da yaşayan vatan evlatları ve onların geleceğidir. Kurgulanmış senaryo içinde son saldırıların birçok amacı olabilir. Bunlardan biri de kuşkusuz ekonomiyi çökertmektir. Korku ve nefretle birlikte azalan tüketim ile birlikte tetiklenen yavaşlama, çarkı durmaya kadar götürecek bir pandemi oluşturmaktır. Biz üreten ve istihdam sağlayan sanayiciler, tüccar ve esnaflar bu oyunu görüyoruz ve bu nedenle durmayacağız ve daha fazla çalışmaya ve üretmeye devam edeceğiz’’ ‘’Diz çökmemiz isteniyor, Boyun eğmemiz isteniyor’’ diyen Dal, artık uyuyan değil, inadına daha fazla üreten ve oynanan oyunları görebilen bir Türk Milleti ne diz çöker ne de boyun eğer’’ dedi.

İsa Dal ayrıca ‘’saldırılarda hayatını kaybeden vatandaşlarımıza ve aziz şehitlerimize yüce Allah’tan rahmet diliyorum’ diyerek sözlerini tamamladı.

Duyurular

duyuru Sosyal Medya hesaplarımızı takip edin...

Etkinlikler

etkinlik DFW - Denizli Fashion Week