detgis logo
eturkiye
eturkiye
emevzuat
resmi gazete
egenelge

misyonvizyon
Sektör bizden ne bekler?

DETGİS Yönetim Kurulu Başkanı İsa Dal, Pamukkale Üniversitesi İİBF Ticaret ve Finansman Topluluğu tarafından düzenlenen "Sektör bizden ne bekler?'' isimli konferansa konuşmacı olarak katıldı.

İsa Dal konuşmasında, öğrencilere en önemli tavsiye olarak yabancı dil eğitimi ve konsantrasyon konularına dikkat çekti. Bir konu hakkında yapılacak çalışmanın ya da projenin başlamasının ardından, devam ettirmenin ve sonuçlandırmanın önemine vurgu yaparken, sonucu ne olur olsun hayal edilen projeyi takip etmenin ve gerekliliklerini yerine getirmenin şart olduğunu belirtti. Öğrencilerin eğitimlerinin yanında sanat ve spora da vakit ayırmalarını tavsiye eden İsa Dal, DETGİS'in 2016 yılında 5. kez kutlayacağı Dünya Türk, Havlu ve Bornoz Günü kutlamalarının önceki yıllardaki önemli anlarından konu hakkında örnekler verdi.

Konferansta ayrıca; Er-Bakır İnsan Kaynakları Müdürü Hüseyin Pakdoğan, Dış ekonomik ilişkiler kurulu Türkiye-Mauritius Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Hakan Baki, Bereket Enerji proje ve finansman müdürü Özgür Erol ve Kayateks Tekstil sahibi Kelcik Kaya konuşmacı olarak katıldılar.

Duyurular

duyuru Sosyal Medya hesaplarımızı takip edin...

Etkinlikler

etkinlik DFW - Denizli Fashion Week