detgis logo
eturkiye
eturkiye
emevzuat
resmi gazete
egenelge

misyonvizyon
2014 Olağan Genel Kurulu gerçekleştirildi

 

Denizli Tekstil ve Giyim Sanayicileri Derneğinin 2014 Olağan Genel Kurulu, İnci Class Hotel de gerçekleştirildi.

Genel Kurula davetli isimlerden, Kurucu Başkan Mustafa Kaynak ve Kazım Arslan’a toplantı vesilesiyle plaketleri takdim edilirken, DETGİS Y.K Üyeleri ve Başkanı İsa Dal’a 2012 -2014 döneminde vermiş oldukları hizmetler ve çalışma başarıları için teşekkür plaketleri verildi.

Seçilen Genel Kurul Divanına Başkanlık eden Esat Sivri, DETGİS’in son dönemdeki çalışmalarını ilgi ile takip ettiğini, hem sektörel hem de STK açısından gerçekleştirilen projelerinde ses getirdiğini göz ardı edemeyeceklerini belirtti. Yakalanan bu hızlı çıkışın ve başarılı kadronun çalışmalarına devam etmeleri gerektiğinin altını çizen Sivri ‘’DETGİS Kurulduğu zamandan bu yana çok yol aldı. Artık her platformda sesini duyurabilen güçlü bir STK konumuna gelmiştir. Temennimiz bu çalışmaların projelerin hız kesmeden devam etmesidir’’ dedi. Divana , Üye ziyaretleri, Sekötrel Toplantı eğitim ve seminerler, projeler, Y.K toplantıları, Geziler  Sosyal aktiviteler ve fuarlardan oluşan toplam 102 adet gerçekleştirilmiş faaliyet raporu sunuldu.

Gerçekleşen Olağan Genel Kurulda 2014 – 2016 dönemi için Yönetim Kurulu Asil Üyeliğine seçilen isimler de şu şekilde; İsa Dal, Mukaddes Başkaya, Mustafa Koltuksuz, Faruk Oğuz, Cevat Akçil, Fuat Özsoy, Esra Kasapoğlu Ünlü, Osman Nuri Kes, Ömer Faruk İlgeri, Mehmet Varma, Vildan Çaputçu ve Ahmet Güntaş.

Genel Kurulun hemen ardından gerçekleşen akşam yemeğinde, DETGİS Yönetim Kurulu Üyeleri, 2012 – 2014 döneminde yapmış oldukları çalışmalar için Dernek Kurucu Başkanı Mustafa Kaynak’ın elinden teşekkür plaketlerini aldılar.

Duyurular

duyuru Sosyal Medya hesaplarımızı takip edin...

Etkinlikler

etkinlik DFW - Denizli Fashion Week